Ανατροπή και πρόκριση για τον Ατρόμητο Πατρών

Δαβουρλής-Ατρόμητος Πατρών 1-3 (23’ Βογιατζής / 26’ Ανδριέλλος, 39’ 74’ Μαντάς)

Διαιτητής : Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ από τέρμα του Βογιατζή στο 26’ λεπτό, ο Ατρόμητος κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι και να πάρει νίκη-πρόκριση επί του Δαβουρλή για τα ημιτελικά.

Ο Ανδριέλλος στο 26’ λεπτό ισοφάρισε το αρχικό τέρμα των γηπεδούχων, ενώ ο Ανδρέας Μαντάς με δύο προσωπικά του τέρματα διαμόρφωσε το τελικό 1-3.

ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ (Δ. Ράπτης): Κοκοτσής, Τελέγκος, Κοτσιάι (83’ Ι. Βάρδας), Μανούσος, Σ. Πρέμτο, Βετούλας, Στάμος (86’ Πολίτης), Βογιατζής (73’ Καραπιπέρης), Αντύπας, Ανδρεοσόπουλος (61΄ Νασόπουλος).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Α. Ανδρούτσος): Αθανασακόπουλος, Κυριαζόπουλος, Νικολόπουλος, Ιωάννου, Αγγελόπουλος, Ανδριέλος (84’ Λένας), Σπανός (75’ Σκιαδαρέσης), Παπαγεωργίου, Μπελεζάκης (63’ Ραμαντάνης), Μαντάς (73’ Μούτσα), Αποσκίτης.